Uzm. Dt. Ceren Okur Altuğ

Uzm. Dt. Ceren Okur Altuğ

DİŞ ETİ HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ UZMANI

1990 yılında Antalya’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine başlayıp 2013 yılında mezun oldu. 2014 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

2018 yılında “İmplant çevresi yetersiz keratinize mukoza bulunan hastalara uygulanan serbest diş eti greftinin sigara içen ve içmeyen hastalarda klinik olarak karşılaştırılması” tez çalışmasını tamamlayarak Diş Eti Hastalıkları Uzmanı ünvanını aldı ve bu tarihten sonra kurucularından biri olduğu Özel İZMİRDENTALPARK Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hizmet vermeye başladı.

2008

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

2014

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı

2018

Tez Çalışması

İmplant çevresi yetersiz keratinize mukoza bulunan hastalara uygulanan serbest diş eti greftinin sigara içen ve içmeyen hastalarda klinik olarak karşılaştırılması.
2020

Özel İZMİRDENTALPARK Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sizden Gelenler

y.....

y.....

Dt. Ceren Hanım’a diş eti çekilmesi şikayeti ile geldim. Gerekli işlemleri yaptı ve ameliyatı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Çok teşekkür ediyorum. Sırada implant var, ellerinize sağlık tekrar harikasınız.
DOKTORTAKVİMİ.COM
 em...r

em...r

Bu sene bisiklet kazasından sonra kendisini ziyaret ettim. Tam olarak iyileşmem bir buçuk ayımı aldı ve acısızdı. Çok başarılı bir doktor kendisi. Ayrıca çok nazik. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
DOKTORTAKVİMİ.COM
 s.....

s.....

Tedavimin başından sonuna kadar her aşamada dişimin durumunu çok iyi tetkik ederek, acı çekmeden 2 tane implantı yerleştirdi. şu anda hiçbir ağrı olmadan kendi dişim gibi kullanabiliyorum. Güleryüz ve tedavi sonrası ilginiz için çok teşekkürler.
DOKTORTAKVİMİ.COM

Adres

Dedebaşı Mah. Ordu Blv. 74/C Karşıyaka, İzmir

Telefon

0 (232) 323 1626

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00 Cumartesi: 10:00 - 16:00

E-Posta

iletisim@izmirdentalpark.net